Wyniki badań wątroby a możliwość uszkodzenia lub marskości

Mam pytanie dotyczace mojej watroby. Pruby watrobowe alat 7 ,aspat 16 gammma 87 bili.cal 056. USG- Watroba jednorodna o konfiguracji marskiej .Wynik hist-pat -cechy marskosci niedokonanej o silnie nasilonym wloknieniu.. Czy po zebranych badaniach jakie wykonalem choruje na marskosc watroby czy tez ta watroba jest tylko uszkodzona ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc odpowiedzieć na Pana pytanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza hepatologa .