Wyniki badania betaHCG i test ciążowy w dwiema kreskami

Proszę o pomoc. Wczoraj robiłam 2 testy ciążowe wyszły dwie kreski z tym że jedna blada. Dzisiaj powtórzyłam test i wynik identyczny. Beta hcg 169 Ul/l czy jestem w ciąży?? to moj 26 dc. Proszę o pomoc. pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie pomiaru beta hCG w 7-10 dniu od ostatniego zbliżenia lub kontakt z ginekologiem. Wyniki mogą sugerować ciążę jednak należy to potwierdzić.