Wyniki badania bHCG i krwawienie

Ostatnią miesiączke mialam 4 września. 6 pażdziernika zrobiłam test ciążawy wynik negatywny badanie BHCG 1,20. Ginekolog wykluczyl ciąże tabletki orgametril na wywołanie miesiączki. 21.10 dostalam miesiączke wieczorem wyladowałam na izbie przyjeć bo wyleciały ze mnie kawalki tak jakby mięsa nie skrzepy. Badnie w szpitalu BHCG 120,7. Ponowne badanie Bhcg 26 pażdziernika i wynik 44,34. Dwa testy ciążowe wykonane 25 i 27 pażdziernika wynik pozytywny. Nikt nie wie co mi dolega

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsze obserwacja. Proszę koniecznie ponownie wykonać badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.