Interpretacja wyniku badania bHCG we wczesnym etapie ciąży

PROSZĘ I INTERP.WYNIKU BHCG, OST MIESIĄCZKE MIAŁAM 5WRZESNIA 2015, CYKLE NIEREGULARNE 27-34DNI, W 36DC WYNIK BHCG 136,6.CZY TO DOBRY WYNIK NA TYM ETAPIE CIAZY?CZY BHCG JEST NIE JEST ZA MAŁA?JESTEM PO 2PORONIENIACH, STĄD MOJ NIEPOKOJ.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie przynajmniej 2 wynik beta hcg aby móc zobaczy czy wzrost jest odpowiedni.