Endometrioza 4 stopnia i poziom bHCG w ciąży

Witam,mam endometrioze 4 stopnia,udalo mi sie zajsc w ciaze za 1 inseminacja. Ost.okres mialam 24.01. 25 lutego robilam bhcg 1209 a 27 lutego beta wynosila 4391,ktory to tydz ciazy,i czy prawidlowo wzrasta beta hcg? wyniki badan wszystkie ok,bolu nie mam. Czuje sie dobrze. Jakie zalecenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Wzrost beta HCG jest prawidłowy. Tydzień ciąży powinno liczyć się od dnia inseminacji. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.