Wyniki badania bHCG i małe krwawienie

Witam, 4 dni temu robiłam badanie hcg ( 4 tyg po stosunku) , wyszło 6,12, za namową ginekologa powtórzyłam badanie wczoraj , otrzymany wynik < 0,100. 2 dni po drugim badaniu wystąpiło małe krwawienie. Dodam, że czuję wrażliwość piersi i kwasowaty posmak w jamie ustnej. 2 badanie zaprzecza ciąży , co może więc dziać się z moim organizmem?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ponieważ b-hCG uległo znacznemu zmniejszeniu, można podejrzewać, że doszło do poronienia samoistnego, czego wyrazem byłoby krwawienie, o ile nie było ono krwawieniem miesiączkowym. Kwaskowaty posmak w jamie ustnej może być spowodowany wieloma przyczynami w tym refluksem żołądkowo-przełykowym, jeżeli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie, konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka.
Pozdrawiam