Testy ciążowe u 20-latki

Witam, tydzień temu( 4 tyg po stosunku) ,wyszło 6,12, za namową ginekologa powtórzyłam badanie wczoraj , otrzymany wynik < 0,100. 2 dni po drugim badaniu wystąpiło małe krwawienie. Dodam, że mam wrażenie że moje piersi lekko się powiększyły a także odczuwam zgagę. dodatkowo wykonałam jeszcze jeden test ciążowy tym razem z moczu (5 tydz. po stosunku)który również wyszedł negatywny .testy wykluczają ciążę co może więc dziać się z moim organizmem?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Dokładną diagnostykę powinien przeprowadzić ginekolog.