Wyniki badania EKG i zasłabnięcie podczas ćwiczeń

Dzień dobry, ostatnio kilka razy zasłabłam na ćwiczeniach fitness, czuję się słabo, często mam duszności. Często w nerwach lub przy ruchu fizycznym czuję bardzo przyspieszone i mocne bicie serca. Poszłam do internisty który zalecił badanie holterem EKG. Wynik to 117616 Qrs'ów, średni rytm HR 87, Max rytm HR 172, min rytm HR 47, ponadto wykryto 644 tachokardii, 1 blok Wenckenbacha. Internista powiedział że wyniki są w normie. Czy rzeczywiście nie ma żadnych zaleceń na podstawie moich wyników?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje mi się, że w zapisie występuje dość dużo tachykardii i można by było właczyć lek na arytmię skoro ma Pani objawy, sugeruję konsultację kardiologiczną.