Wyniki badania hormonów 25-latki

Witam! Odebrałam dzisiaj wyniki badania hormonów tarczycy. Mam 25 lat, zamierzam się wybrać do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie tsh i ewentualnie na dalsze badanie ale chciałabym się wcześniej dowiedzieć czy mam powód do obaw: FT3 = 5,14 pmol/l N: 4-8,3 FT4 = 16,51 pmol/l N: 9-20 Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane poziomy hormonów tarczycy są prawidłowe. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.