Wyniki badania krwi a nadkrzepliwość u 8-latka

Panie doktorze mój 8 latek ma 27 listopada zabieg usunięcia migdałka ale odebrałam wyniki z krwi i podwyższone ma MCHC norma jest do 34 on ma 35,2 , granulocyty norma do 60 on ma 60,2 i czas krzepnięcia 28,9 to tak jakby nadkrzepliwość . nie wiem co teraz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki te nie można interpretować w oderwaniu od stanu klinicznego dziecka i nie wskazują one na nadkrzepliwość. Zalecam za jakiś czas powtórzenia badań i się nie przejmować bo wyniki te nie są wcale tak nieprawidłowe jak Pani się zdaje. Pozdrawiam.