Wyniki badania krwi i toksoplazmozy w 8 tygodniu ciąży

po badaniu krwi u małżonki wykryto CMV p/c IgG wynik 30 - dodatni i IgM wynik 0,19 ujemny jest w około 8 tygodniu ciąży, jakie to ma następstwa i co się z tym wiąże ? to samo z Toksoplazma IgG wynik 173 dodatni oraz IgM wynik 0,30 ujemny również chciałem wiedzieć co dalej?

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki świadczą, że małżonka chorowała już na te choroby w przeszłości. Nie ma zagrożenia dla dziecka.

Pozdrawiam.