Wyniki badania krwi u 13-letniej dziewczynki

U dziewczynki 13 letniej zostało wykonane badanie krwi. Wszystkie wskaźniki są w normie, oprócz WBC 3.6 (norma: 4.0 - 10.0), PLT 149 (norma 150-450) , MON 0.2 (norma 0.3-0.8) OB po 1godz 4mm. Czy te wyniki są niepokojące?

Lek. Katarzyna Szymczak

WBC i PLT nieznacznie obniżone, nie ma powodu do niepokoju, radzę tylko powtórzyć badanie po około 3 miesiącach aby zobaczyć czy takie poziomy się utrzymują.
Pozdrawiam