Wyniki badania moczu w 27 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 27 tyg. Ciazy. Czuje sie dobrze, nic mnie nie boli, nie piecze itd. Mimo to wyszly mi zle badania moczu ( min leukocyty 10-25 i ketony 1.5 mmol/l, bakterii brak) oraz uplawy. Lekarz przepisał mi globulki i urosept. Czy jest duże ryzyko porodu przedwczesnego? Czy brak odczuwalnych dolegliwości i wdrożone juz leczenie eliminują tak zly rozwój sytuacji? Bardzo mnie to martwi, zwłaszcza ze czuje sie dobrze i niespodziewalam sie zlych wyników i ryzyka przedwczesnego porodu.

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw, Przy standardowo przebiegajacym leczeniu infekcja nie powinna mieć wpływu na rozwój ciąży i poród.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki był wynik testu obciążenia glukozą? Jaki jest cukier na czczo? Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji o pacjentce aby móc określić odpowiedzi na Pani pytania.