Wyniki badania mózgu i móżdżku

Drobne, punktowe ogniska podwyższonego sygnału TRIM w rejonach okołokomorowych-zmiany o charakterze naczyniopochodnym?;w rozp. różnicowym należy brać pod uwagę zmiany demielinizacyjne i pozapalne. Pozatym nie stwierdza się innych zmian ogniskowych ognisk patologicznego wzmocnienia kontr. ani cech utrudnionej dyfuzji w obu półkulach mózgu i móżdżku. W styku tylnym lewym zmiany bliznowate ubytkowe z niewielką gliozą-pourazowe? naczyniopochodne? Układ komorowy symetryczny niwposzerzony nieprzemiesz

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania historii medycznej pacjenta, a także bez znajomości objawów klinicznych pacjenta a także objawów w badaniu lekarskim nie można się wypowiedzieć o powyższym badaniu. Konieczne jest udanie się do lekarza zlecającego powyższe badanie.

Renata GrzechociĹska

Wynik badania należy skonfrontować z badaniem klinicznym dlatego sugeruję wizytę u neurologa.