Wyniki badania na różyczkę przed staraniem się o ciążę

planuję ciążę. zrobiłam badanie żeby się dowiedzieć czy jestem odporna na różyczkę. moje wyniki: MRub Non-Reacti 0.0 AU/mL Ref.Range 0.0-10.0 i Rub-IgG Positive 41.4 IU/mL Ref.Range 0.0-10.0. czy muszę przed ciążą się zaszczepić (nigdy nie chorowałam na różyczkę, ale chyba byłam szczepiona kiedyś)?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wyniki wskazują na występowanie odporności. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.