Wyniki badania poziomu insuliny w 32. tygodniu ciąży

błagam o pomoc. Jestem w 32tyg ciąży. Od 2tyg przyjmuje insuline ale wyniki 1h po posiłkach mam gorsze jak na samej diecie. Robiłam krzywa 75g trzy razy. Przed 1-ym objadałam się arbuzami i rano wypiłam kawę z mlekiem i cukrem. Podaję po kolei wyniki -122,210,117. Drugi po tyg 95,203,130. Trzeci po 2tyg 98,212,104.. Byłam u diabetologa i stwierdziła że ewidentna cukrzyca po 1-ym wyniku. Na diecie byłam tylko 5dni i kazała brać mi insuline. Czy napewno mam cukrzycę ciążowa? Błagam o jakąś odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza diabetologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.