Wyniki badania poziomu TSH, fT4 oraz przeciwciał TPO i TG.

Witam, odebralam dzisiaj wyniki i nie wiem, czy sa one w normie, czy powinnam sie zglosic do specjalisty? TSH 4,90 uUl/ml (norma 0,25 - 5,00) fT4 19,83 pmol/l (norma 9,00 - 200) Anty TPO < 0,8/IU/ml (norma < 8,00) ATG 2,01 IU/ml (norma < 4,11 IU/ml) dziekuje za odpowiedz.

Magdalena Mroczek

Wyniki są w normie, ale jeśli wystepują objawy warto te wyniki pokazać lekarzowi zlecającemu lub rodzinnemu.