Wyniki badania prześwietlenia klatki piersiowej

Witam.dzis odebralem wyniki badan przeswietlenia klatki piersiowej mojej mamy ktora mieszka w holandii.zaniepokoily mnie 3 guzki jakie sa .moze przepisze caly opis wtedy bedzie prosciej. Na obrzezu podstawy s9P przy pograniczu z s10P i w stycznosci z oplucna scienna lokalizuje sie okraglawy guzek o litej struktuze i nieruwnych obrysach orza wymiarach 7x6mm.na obrzezu s8P kolejny nieco nieregularny guzek ma 4mm,podobny guzek na obrzezu s8L.zmiany wloknisto -rozedmowe w szczytach pluc.

Witam , a jakie jest pytanie?!?! Wynik opisuje obecność w płucach zmian j.w.. Nic nie wiem o historii życia(choroby) ani o stanie obecnym Pani Mamy! Jak więc mogę powiedzieć coś konkretnego?!?! z.żurawski