Wyniki badania testosteronu a libido

Witam. Mam 58 lat. Odebrałem wyniki badania Testosteronu i chciałbym wiedzieć o ile jest za mały do prawidłowego funkcjonowania organizmu ( w tym też libido,erekcja)
 poziom testosteronu wynik to 243,70ng/dl

Witam. Wynik znajduje się na dolnej granicy normy - sam w sobie nie musi świadczyć o zaburzeniach funkcji seksualnych. Jeśli takowe występują proszę skonsultować się z lekarzem poz który pokieruje dokładną diagnostyka.