Wyniki cholesterolu u 3-latki i 8-latki

Witam. Chodzi mi o wyniki cholesterolu u dzieci. 3 latka LDL 158 cholesterol calkowity 228 trójglicerydy 93 8 latka LDL 119 cholesterol całkowity 191 trójglicerydy 39 Ja z mezem mamy wyniki dobre, nie jemy smazonych rzeczy, slodycze rzadko, skad moga byc wiec takie wyniki u corek? :-(

Piotr Pilarski

Mozliwe ze dzieci jedza niezdrowe produkty poza domem. Bardzo wazny jest rowniez wysiłek fizyczny.

Pozdrawiam.