Wyniki glukozy i krzywej insulinowej

Witam Odebralam dzis wyniki i nie bardzo wiem prosze o porade glukoza 88 po 1 godz 148 po 2 godz 71 ,a krzywa insulinowa 19,1 po 1 godz 184,60 a potem po 2 godz 41,8 Co Pan o tym sadzi ob 35 i cholesterol 202 i po ciazy przytylam 13 kg a w ciazy tylko 8kg miala cukrzyce ciazowa i nagle zaczelam tyc . Tarczyca ok sprawdzana.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki nie pozwalają na rozpoznanie cukrzycy. Może być w przyszłości. co do ob jest podwyższone konieczne jest badanie lekarskie aby stwierdzić czy nie ma jakiejś infekcji. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badania.