Czy moje wyniki krzywej cukrzycowej i insulinowej są prawidłowe?

Witam chciałam zapytać czy moje wyniki krzywej cukrzycowej i insulinowej są prawidłowe : Krzywa cukrzycowa: na czczo 5,16 po 1h 4,24 po 2h 4,95 Krzywa insulinowa:(75 g glukozy) przed obciążeniem 4.7 po obciążeniu 1h 31,5 po obciązeniu 2h: 16,6 dodam ze cierpię na niedoczynność tarczycy. Bardzo dziękuje z góry za odpowiedź

Ma Pani tendencję do hiperinsulinemii, przy takim wyniku należy myśleć jak zapobiegać rozwojowi cukrzycy typu 2 w przyszłości. Czyli należy być aktywnym fizycznie, nie jeść słodyczy ani produktów z białej mąki i dbać o prawidłową masę ciała.