Wyniki krzywej cukrowej i insulinowej na czczo

Bardzo proszę o interpretację wyników, krzywej cukrowej i insulinowej na czczo, po 1 i 2 godzinach po podaniu 75g glukozy. Cukier: 4,8; 4,7; 6,0. Insulina: 5,61; 13,65, 24,15. Bardzo mnie niepokoją ponieważ najwyższe wyniki są po 2 godzinach. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik jest prawidłowy. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie celem odpowiedniego dalszego postępowania.