Wyniki Holtera 29-latka

Witam serdecznie! Dziś widziałem moje wyniki Holtera. Brzmiały: zatokowy rytm serca 59; zarejstrowano 1 dodatkowe pobudzenie nadkomorowe i 3 pary nadkomorowe. Stan STT serca bez zmian. Mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem i nic nie przekręciłem. Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie mi tego wyniku. Dziękuję. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik badania należy skonsultować z kardiologiem lub lekarzem który zlecił jego wykonanie. Badanie nie ujawnilo patologii kwalifikujących się do leczenia. Nie oznacza to jednak, że jest Pan zdrowy. Aby to stwierdzić niezbędne jest badanie kliniczne przeprowadzone przez lekarza i skonfrontowane z bad. Holtera.