Wyniki krzywej cukrowej i glukozy

Dzień dobry chciałAm spytać o wyniki krzywej cukrowej po75g glukozy na czczo 92 po 1 h99po 2 h 70 moje poprzednia krzywa cukrowa na czczo86 po 2h 55 dodam ze trzęsę się jak jestem głodna i jest mi słabo i dużo pije i często oddaje mocz mam tak od dłuższego czasu

Dzień dobry,

Wygląda na to, że ma Pani hipoglikemię reaktywną. Proszę skontaktować się z diabetologiem, który zaleci Pani odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz