Wyniki morfologii a żylaki nóg

Lekarz rodzinny zlecił mi morfologię krwi. Zgłosiłam się do niego w sprawie pojawiających się pajączków" i siniaków na nogach po kolanami. Proszę o interpretację wyników krwi WBC 4.8 LY % 42.6 MO % 6.6 GR% 50.8 LY% 2 MO% 0.3 Gr% 2.4 RBC 3.87 L Hgb 11.3 L Hct 33.7 L MCV 87.1 MCH 29.1 MCHC 33.4 RDW 14 Plt 174 MPV 10 Pct 0.173 L PDW 15.6 Dziękuję serdecznie

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W wyniku morfologii zwraca uwagę niewielkiego stopnia niedokrwistość (obniżone jest stężenie hemoglobiny). Pozostałe parametry nie budzą zastrzeżeń. Powinna zgłosić się Pani ponownie do lekarza, celem ustalenia przyczyny niedokrwistości.

Nie wiem jak wyglądają zmiany na nogach, o których Pani pisze, dlatego też nie jestem w stanie odnieść się do związku (bądź też braku związku) między nimi a wynikiem morfologii.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.