Wyniki morfologii u 6-latka a anemia

Witam moj 6 letni syn nie chce jesc miesa i ktoregos dnia uskarzal sie na to ze jego serduszko szybciej bije jako matka od razu zaniepokoilam sie tym stanem i zrobilam mu morfologie oto jej wynikiWBC 4.8 bLymph 2.0 mid 0.4 gran2.5 rbc4.9hgb8.4mch1.7 czy to anemia czy cos gorszego blagam o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Na podstawie wyników badań można stwierdzić niedokrwistość. Wyniki należy interpretować w korelacji z danymi klinicznymi. Proszę zgłosić się do swojego pediatry.