Wyniki morfologii po antybiotykoterapii
witam, od 2 miesiecy jest chora, brałam antybiotyki Amotaks, Klabax, i dwa razy AZitrolek, RTG w normie , wymaz z gardła ok, kaszel jednak sie ciagle utrzymuje , dzis odebrałąm wyniki morfologi : MONO 0,65 ( 0.24-0.40)M MCHC 31.90 (32.20-35.50), MPV 9.30 (9.40-12.50), P-LCR 19,00 (19.10-46,60) CRP 12,8, czy mam sie martwic??

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nieco podwyższone crp, poza tym wyniki w normie. Wskazana kontrola u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam