Wyniki morfologii u 19-latki

Witam, dziś odebrałam morfologie i jej wyniki mnie zaniepokoiły. Pozom leukocytów wyniósł 3,83 gdzie norma jest 4,00: poziom neutrocytów 1,85 gdzie norma to 2.00 i za mało limfocytów 1,44 gdzie norma to 1,5. Pół roku temu robiłam również morfologie i poziom leukocytów wyniósł 3,8 a neutrocytów 1,7 dwa lata temu poziom leukocytów wynosił 3,98 a limfocytów 1,31. W zeszłym tygodniu przeszłam antybiotyko terapie z powodu problmów z gardłem nie pomogło. mam 19 lat i waz 54 kg przy 172 cm. nie usportu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.