Wyniki morfologii u 30-latka

Witam otrzymałem wyniki w których mam: MORFOLOGIA 1. Leukocyty- 3,40 G/l (wart referencyjna 4.00-10.00) 2. neutrocyty 1,76 G/l (wart referencyjna 2.00-7.00) 3. bazocyty- 1.70 % (wart referencyjna 0.00-1.00) 4. PDW 19 % (wart referencyjna 8.0-18.0) ROZMAZ KRWI OBWODOWEJ 1. Bazocyty- 2 % (wart referencyjna 0-1) 2. Monocyty- 10 % (wart. referencyjna 2-8) Bardzo proszę o poradę. Dodam , że w ostatnim czasie nie chorowałem na żadne infekcje wirusowe czy bakteryjne. Z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Przy braku odchyleń od normy w badaniu i dobrym samopoczuciu uznałbym te wyniki za prawidłowe.