Wyniki na boreliozę wykonane metodą CLIA

Otrzymałam wyniki na Boreliozę, wykonane metodą CLIA. Borelioza - p/c IgG (S21) 51,6 AU/ml obecne - wskazane wykonanie testu potwierdzenia Nieobecne: < 10 Wątpliwe: 10 - 15 Obecne: > 15 Metoda CLIA, aparat LIAISON XL, Firma Diasorin Borelioza - p/c IgM (S25) 71,9 AU/ml obecne - wskazane wykonanie testu potwierdzenia Nieobecne: < 18 Wątpliwe: 18 - 22 Obecne: > 22 Proszę o informację, co to może oznaczać. Miałam kleszcza dwa miesiące temu, został wyjęty po 2 dniach.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie wykonać test potwierdzenie metodą western blot i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.