Wyniki neutrofili i limfocytów

Proszę o pomoc w analizie wyników badania krwi. neutrofile -1,14 tys/µl , norma to 2,5 - 5,4 neutrofile % - 27,1% , norma to 46 - 75 limfocyty % - 64,7% , norma to 20 - 45. Mam 19 lat.

Na podstawie tak skąpych danych to mogę pani napisać tylko to co widać, że ma pani zmniejszona ilośc neutrofili i powiedzieć, że to sie dość czesto zdarza i nie musi oznaczać poważnej choroby. Wskazana jednak wizyta u lekarza.