Wyniki po mastektomii i chemioterapii

Mam 50 lat, 4 lata temu przeszłam mastektomię i chemioterapię. Badania kontrolne nie wykazują niczego niepokojącego. Rok temu miałam kolkę nerkową w związku z piaskiem w nerce. Od 4 lat przechodzę menopauzę. Niepokoją mnie wyniki krwi: triglicerydy 197 mg/dl, glukoza 96mg/dl, amylaza w surowicy 143 U/I, wapń całkowity 11,42 mg/dl. Staram się ograniczać jedzenie, nie jem przetworzonego i przemysłowego pożywienia, ograniczam bardzo tłuszcz i cukier, stosunkowo dużo się ruszam. W czym problem ?

Wartości tych wyników nie powinny niepokoić, jeśli inne badania (np USG, mammografia zdrowej piersi, RTG klp) nie wykazują patologii. Do tego potrzebna jest jednak ocena kliniczna onkologa i internisty.