Złogi w nerce u 7-miesięcznego dziecka a wyniki badań

Witam serdecznie! Bardzo proszę i interpretacje wyników mojego 7 miesięcznego synka. Badanie było zlecone w związku ze złogami w nerce, dodam że syn jest wcześniakiem z 36 tc. Albumina 44.5 g/l Fosfor w surowicy 5.95 mg/dl Wapń w surowicy 10.68 mg/dl Fosfataza alkaliczna 260 U/l Pozdrawiam!

Renata GrzechociĹska

Noe podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium, co jest istotne. Dlatego nie można odnieść się do wyników.