Wyniki RTG klaki piersiowej 65-latki
Pani Doktor, robiłam ostatnio prześwietlenie płuc. W wyniku Rtg klatki piersiowej jest napisane" W dolnym polu płuca prawego owalny cień o śr. ok 1 cm, prawdopodobnie odpowiadający brodawce sutkowej, pewna ocen możliwa na zdjęciu Rtg z oznaczeniem brodawek znacznikiem." Co to jest znacznik, czy oznacza się jakoś moje brodawki i robi ponownie RTG? Czy taki wynik sugeruje coś poważniejszego. z góry dziękuję za szybką odpowiedź Wizyta u lekarza ma dosyć odległy termin, więc trochę się denerwuję.

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udać się do lekarza radio loga opisującego zdjęcie Sądzę że pokieruje w odpowiednie miejsce.