Wyniki RTG klatki piersiowej u 61-latki
Rtg klatki pierś.pasmowate zagęszczania u podstawy obu pluc,poza tym pluca bez zmian ogniskiwych,sylwetka serca w normie/-co przez to rozumiec

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Pasmowate zagęszczenia u podstawy płuc to najpewniej wynik zmian zapalnych. Podane RTG należy jednak ocenić w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.