Wyniki testów ciążowych i 41-dniowe opóźnienie okresu a ryzyko ciąży

Hej dziwna sprawa wczoraj zrobiłam test ciążowy jeden wyszedł dziwny jedna kreska normalna a druga jak by jakaś kropka.Poszłam do apteki po 2 i wyszła jedna kreska okresu nie mam już 41 dni. a od 3 dni brzuch boli jak na okres, piersi mam pełne,2 dni temu miałam mleczny śluz dziś już bardziej wodnisty biały.Do gina idę dopiero we czwartek. Czy moge byc w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku problemu z interpretacją wyniku testu ciążowego warto wykonać badanie oznaczenia poziomu betaHCG we krwi. Wskazana jest również wizyta u specjalisty ginekologa. Proszę udać się do lekarza w umówionym terminie.