Wyniki tomografii komputerowej i torbiel w zatoce klinowej
Witam, odebrałam dziś wyniki tomografii komputerowej i okazuje się, że mam torbiel zastoinowa w dnie zatoki klinowej prawej o średnicy 1.2cm. Czy to poważne no i co powinnam zrobic?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Jesli torbiel daje objawy zapalenia zatok należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem. Skierowanie na wizytę może wystawić lekarz rodzinny.