Wynk TK z kontrastem a poziom kreatyniny
Witam.Chciałbym prosić o interpretacje wyników na Tomografie Komputerową z Kontrastem. Kreatynina(ICD:M37) 0,81 eGFR(ICD-9:M37) >60 Czy wyniki są w normie? Dziekuje.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wyniki wydają się prawidłowe. Nie podał Pan jednostek w jakich wyrażone są obie wartości.
Mimo wszystko sugeruje skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Jeśli chodzi o możliwość wykonania badania TK z kontrastem, to proszę skontaktować się z radiologiem w Pracowni TK celem konsultacji.
Pozdrawiam.