Wypadanie brwi i włosów a autoimmunologiczne zapalenie tarczycy

Badanie usg tarczycy wykazało, że mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Leki na niedoczynność tarczycy (o której dowiedziałam się niewiele ponad miesiąc temu) przyjmuję od lekko ponad miesiąca i zauważyłam znaczną poprawę koncentracji, brak senności i ogromnego zmęczenia, niestety pozostałe objawy takie jak obfite wypadanie włosów i brwi dalej się utrzymuje. Czy przy odpowiednim leczeniu brwi i włosy przestaną wypadać i odrosną przy autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy? Z góry dziękuję.

witam, powinno się poprawić, ale udałabym się jeszcze do dermatologa- mając jedną chorobę autoimmunologiczną można mieć drugą (np.łysienie plackowate) i wtedy samo leczenie tarczycy nie wystarczy. pozdr