Wypadanie włosów 3 miesiące po porodzie

Witam mój problem polega na wypadających wlosach . Jestem 3 miesiące po porodzie . Mam 24 lata od zawsze miałam bujna fryzurę ale teraz wlosypoprostu są wszędzie wypadają w takiej ilości ze mnie to przeraża... Wypadają mi dopiero 3 tyg a slyszalam ze po porodzie wypadanie trwa do 6 miesięcy ...wtedy to ja chyba lysa zostane...na glowie to juz 50% włosów nie mam a co najgorsze są wszędzie...kazda kapiel to dla mnie horror. Czy włosy mogą wypaść cale? Czy odrosną? Jesli tak to ile to potrwa ?

To naturalny objaw.
Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa lub lekarza medycyny estetycznej.