Wypadanie włosów i bolesność brzucha podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Moje pytanie dotyczy tab.antykoncepcyjnych, a mianowicie jestem co prawda po porodzie,ale w trakcie brania tabletek zauwazylam, że włosy zaczely mi znacznie wypadac po 1 opakowaniu, ktore rozpoczelam po 2 miesiacach od ciazy. Po drugie w trakcie 3 opakowania ( po 7 tab.) wyczuwam ból w górnej części brzucha, tak jakby mnie bolała przepona.czy bol brzucha jest spowodowany braniem tabletek? Czy powinnam zaprzestac zazywanie tabletek? czy są inne, które nie wywołuja takich efektów?

Magdalena StusiĹska

Być może Pani dolegliwości są skutkami ubocznymi antykoncepcji. Najlepiej będzie skonsultować się z Pani ginekologiem, ustalić przyczynę dolegliwości i być może wypróbować inną formę antykoncepcji.