Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wydłużone krwawienie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Dobry wieczór. Jestem w trakcie zażywania drugiego w życiu opakowania tabletek Diane35 i niepokoi mnie krwawienie trwające już siódmy dzień. Wiem, że organizm potrzebuje czasu, by przyzwyczaić się do tabletek, niemniej jednak podczas poprzedniego cyklu miesiączka trwała tylko cztery dni, zwykle zaś trwa około 5-6, nigdy aż 7 i dlatego chciałam spytać o możliwą przyczynę jej wydłużenia. Nie mam żadnych innych dolegliwości, tzn. nie odczuwam bólów brzucha ani jajników. Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Piotr Wajda Ginekolog, Krosno
87 poziom zaufania

Przy pierwszych trzech opakowaniach organizm musi się przyzwyczaić póżniej plamienia powinny ustąpić

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy