Wypadanie włosów i pryszcze a jajnik

Witam. Mam 37 lat i mój problem polega na tym ....5miesiecy temu wyjechalamido Kanady włosy zaczęły wychodzić mi garściami a na twarzy w okolicach ust tzn broda jest cala w pryszczach ropnych. Jak zniknie to zaraz obok następny. Wspomnę że 2 lata temu mialam guza jajnika i został on usunięty. Czy istnieje prawdopodobieństwo że to wina tego jajnika który mi został? Tak wiem ...powinnam się udać do lekarza ale na chwilę obecną nie mam takiej możliwości. Pomocy ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, mało prawdopodobne, że oba problemy o których Pani mówi mają ze sobą związek. Pani problemy mogą wynikać z dużej ilości schorzeń od zaburzeń funkcji tarczycy do zakażeń bakteryjnych i wielu innych. Zalecam jednak wizytę u lekarza, który będzie mógł Panią zbadać i skierować do endokrynologa. Pozdrawiam.