Wypadanie włosów i stan po zabiegach operacyjnych

Witam,jestem po kilku operacjach,zabiegach na przełomie 4 lat.Zauważyłem wypadanie włosów na głowie,jakie mogą być przyczyny i jak sobie poradzić z tym,dziękuje i proszę o poradę,pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Najczęstszymi przycyznami są zaburzenia hormonalne oraz niedobory skłądników mineralnych. Należy wykonać badania oceniające funkcję tarczycy oraz poziom hormonów płciowych.