Wypadanie włosów i stany depresyjne a badania hormonalne

Witam.Mam pytanie.Zrobiłam badanie prolaktyny i wyszło 4,33 a po MCP 160ng/ml Tsh 1,819 ; ft4 1,24; testosteron 37,86.Co to może oznaczać.Bardzo boli mnie codziennie głowa,mam zawroty,włosy mi wypadają na potęgę i mam dziwne stany depresyjne.Nie zażywam żadnych lekarstw oprócz przeciw bólowych ( paracetamol,nurofen, chociaż one w małym stopniu pomagają)Moja ginekolog stwierdziła, że nie wie co mi dolega. Jakie mogę jeszcze wykonać badania żeby dowiedzieć sie co mi jest?Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty endokrynologa oraz psychiatry. Odpowiednie skierowania wystawi lekarz. rodzinny.