Wypadanie włosów i ziemista cera oraz zaburzenia czucia

Dzień dobry, Proszę o radę. W kwietniu zaczęły mi wypadać włosy. Narzeczona mówi, że cera zrobiła mi się ziemista, blada a oczy podkrążone. Pojawiły się obrzęki, też na twarzy. Zauważyłem brak czucia w stopie. I złapałem na tym, że godzinę spędziłem w sklepie nie wiedząc po co przyszedłem i co mam robić. Jestem zaleczonym anorektykiem, przez ostatni rok przyjmowałem omeprazol. Zbadałem TSH, FT3 i FT4, morfologię, żelazo, erytrocyty - wszystko jest w normie. Co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec . proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.