Wypadanie włosów u 21-letniej kobiety

Witam zauważyłam u siebie że zaczęły mi wypadać włosy a na miejsce wypadniętych rosną nowe .Mam pytanie co może byc przyczyną tej dolegliwości dodam ze nie stosuje żadnej diety .Jakie są skuteczne sposoby aby zlikwidować wypadanie włosów.Dziękuje za szybką odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u dermatologa oraz ustalenie postępowania. Pozdrawia

Istnieje wiele czynników, które mogą powodować wypadanie włosów. Niezbędna jest szczegółowa diagnostyka w gabinecie lekarskim. Na początku warto wykonać morfologię krwi oraz badanie poziomu żelaza. Dysponujemy również wieloma metodami leczenia ogólnego oraz miejscowego. Terapię należy dobrać indywidualnie do potrzeb pacjenta.