Wypadanie włosów z brwi

Witam, od kilku miesięcy wypadają mi wloski tylko z prawej brwi, lewa jest grubsza i jest więcej włosków. Dodam, że od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Czym to może być spowodowane? Co mogę zrobić, żeby brwi odrosły?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u dermatologa celem oceny problemu. Może to być związane z infekcja czy niedoborem witamin. Pozdrawiam