Wypukły brzuch po plastyce brzucha

Jestem rok po pełnej plastyce brzucha ale mój efekt jest niezadowalający nie jest to płaski lecz wypukły dość duży brzuch.Zaznaczam iż nie mam kontaktu z lekarzem ,ponieważ mnie nie potraktował fair tylko z żartem ,że już nie da się nic z tym zrobić:(Może ktoś mi pomoże co mam z tym dużym brzuchem oprócz diety bo na niej jestem cokolwiek zrobić?Może jakieś zabiegi nieinwazyjne?PROSZĘ O POMOC!

Najlepiej udać się albo do lekarza przeprowadzającego zabieg albo do gabinetu medycyny estetycznej ( być może zabiegi z użyciem urządzeń byłyby pomocne ). Jednak bez konsultacji w gabinecie ( oceny obecnego stanu oraz Pani oczekiwań ) wszelkie próby pomocy będą tylko teorią.